سریال کمیسر رکس صفحه اول بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای گدیون بورکهارد بازیگر نقش الکساندر برانتنر در سریال کمیسر رکس

۱۳۹۸/۲/۱ ۳:۵۶:۲۸

گدیون بورکهارد(Gedeon Burkhard) متولد سوم جولای 1969 در مونیخ آلمان است. با وجود اینکه او سریال ها فیلم های زیادی در اروپا و آمریکا بازی کرده است اما بیشترین شهرت او به خاطر بازی در نقش الکساندر برانتنر در سریال آلمانی اتریشی کمیسر رکس از سال 1997 تا 2001 است.
دیگر دلایل شهرت او به خاطر ایفای نقش کریس ریتر در سریال هشدار برای کبری 11 می باشد.
گدیون بورکهارد پسر بازیگر آلمانی الیزابت وون مولو و وولف گنگ بورکهارد است. او همچنین نتیجه الکساندر مویسیو بازیگر معروف ایتالیایی-اتریشی-آلبانیایی قرن بیستم می باشد. گدیون در یک مدرسه شبانه روزی در لندن تحصیل کرده است و فعالیت های هنری خود را از سال 1979 در آلمان با فیلم تانته ماریا شروع کرد. پدرش وولف گنگ بورکهارد مدیرکارهایش است.
در طول سالهای 1990 او در آمریکا زندگی می کرد و تولیداتی هم داشته است که چندان مورد توجه قرار نگرفته است. بورکهارد در لاس وگاس ازدواج کرد و این ازدواج فقط 4 ماه به طول انجامید. بعدا او به وین رفت تا در سریال کمیسر رکس ایفای نقش کند و بیش از 5 سال در وین زندگی می کرد. او برای بازی در سریال هشدار برای کبری 11 به کلن رفت و تا پایان قراردادش تا سال 2007 در آنجا ماند. بعدا او به برلین رفت تا هم به دخترش نزدیک باشد و هم در پروژه جدید شرکت کند. او در سال 2011 در یک مینی سریال ایتالیایی به نام  "Caccia al Re - La Narcotici" در نقش دنیله پیازا ایفای نقش کرد.
او همچنین در همین سال در نسخه ایتالیایی مسابقه رقص با ستارگان هم شرکت کرد. گدیون در حال حاضر با یک زن آلمانی به نام آنیکا بورمن در ارتباط است.
قد: 178 سانتی متر
وزن: 81 کیلوگرم


برای مشاهده ی اندازه ی کامل کلیک کنید


برای مشاهده ی اندازه ی کامل کلیک کنید


برای مشاهده ی اندازه ی کامل کلیک کنید

عکس گدیون بورکهارد و مادرش


برای مشاهده ی اندازه ی کامل کلیک کنید


برای مشاهده ی اندازه ی کامل کلیک کنید